MÖBLER / Kistor / Kista 13693429
nr 1369 3429
Kista
Cassonemodell, chippendalestil. Bredd: 130 cm. Djup: 42 cm. Höjd: 52 cm
Kondition: slitage, skador, dåligt lås
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:43:56
200 kr
500 kr
600 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Pakistanska mattor
Kista
nr 1369 3429
Kista
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 1.100 kr |
måndag 21 december 2020 |
Pakistanska mattor